تولید همزمان برق و حرارت – موتور ژنراتور گازسوز و دیزلی

موتور ژنراتورها از پر کاربردترین تجهیزات تامین برق هستند. این تجهیزات در محدوده های توان مختلف با کاربردها و قابلیتهای متنوع تولید می شوند تا به بهترین وجه نیازمندیهای کاربران خود را پاسخ دهند. از این تجهیزات می توان برای راه اندازی نیروگاه های مقیاس کوچک و تولید پراکنده نیز استفاده نمود. شرکت توسعه فناوری پارس رایزن، با درک این موضوع که یکی از راهکارهای توسعه صنعتی استفاده از محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا است، موفق به اخذ نمایندگی دو برند معتبر آلمانی برای ایران و خاورمیانه شده است.
شرکت توسعه فناوری پارس رایزن، با افتخار اعلام میدارد که حاضر به همکاری در تامین این تجهیزات، ارائه خدمات مهندسی، طراحی و تعمیرات و نگهداری و همچنین تامین لوازم مصرفی و قطعات آنها از تولیدکنندگان اصلی است.


شرکت توسعه فناوری پارس رایزن - نماینده انحصاری شرکت Sokratherm آلمان در ایران


 

Sokra-Man-Logo

شرکت Sokratherm به عنوان یکی از مطرح ترین، معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های CHP گازسوز در دنیا است که با بهره گیری از ۴۰ سال تجربه خود در این زمینه به عنوان پیشتاز شرکت های تولید کننده CHP در جهان می باشد و تا کنون موفق به دریافت جوایز بسیاری گردیده است. محصولات این شرکت با استفاده از با کیفیت‌ترین موتورهای گازسوز شرکت MAN آلمان تولید می‌شوند. فناوری سطح بالا، قابلیت اطمینان بالا و کاربری آسان در کنار سر و صدای بسیار پایین از ویژگی‌های بارز محصولات CHP شرکت ‌Sokratherm آلمان می باشد. این شرکت از بزرگترین فروشندگان CHP های کوچک (توان ۵۰ تا ۵۰۰ کیلو وات) در جهان می باشد و تا کنون قریب به ۲۰۰۰ دستگاه در سراسر جهان فروش داشته است. شرکت ها و هتل های بنامی مانند شرکت Siemens, SMAHilton, SAP, Philips, AEG, Continental, Johnson & Johnson, Maritim and Marriott….‌ از محصولات CHP این شرکت استفاده می کنند.  

CHP‌ چیست و چگونه کار می کند؟ 

محصولات CHP شرکت Sokratherm آلمان