درباره ما

شرکت توسعه فناوری پارس رایزن (سهامی خاص) شرکتی خصوصی و دانش بنیان می باشد و با بهره گیری از تجربیات ده ساله بنیانگذاران آن به عنوان مدیران ارشد صنایع خودروسازی کشور در سال 1388 تاسیس گردید. این شــرکت با داشتن کادری مجرب و با تکیه بر دانش فنی مدیران و کارشناسان آن در جهت طراحی، مهندسی و اجرای پروژه‌های صنعتی و عمرانی، در داخل و خارج از کشور فعالیت می‌نماید.
با توجه به سوابق و تجارب حائز اهمیت بنیانگذاران شرکت توسعه فناوری پارس رایزن در توسعه صنعت خودروی کشور طی سالیان گذشته، در سال 1391 نمایندگی انحصاری گروه AVL در ایران به این شرکت واگذار گردید تا در فصل جدید فعالیت های شرکت AVL در ایران ، رویکردهای فنی تخصصی و  ارائه خدمات پس از فروش به صورت بومی و با بهره‌گیری از کادر متخصص و مجرب داخلی در اختیار مشتریان ایرانی قرار گیرد.
با توجه به پتانسیل بالای مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و متخصصین داخلی در خصوص طراحی و توسعه قوای محرکه در داخل کشور و دارا بودن تجربیات ارزشمند طی سال‌های گذشته، یکی از عمده‌ترین دستاوردهای آغاز این همکاری جدید با شرکت AVL، تغییر نگرش از رویکردی صرفاً وارداتی (تجهیزات تست و خدمات فنی مهندسی مربوط به طراحی و توسعه قوای محرکه) به ایران به نگاهی صادرات محور با تاکید بر صادرات خدمات فنی مهندسی به شبکه بین المللی مراکز تحقیق و توسعه شرکت AVL و در قالب انجام پروژه‌های مشترک، برون سپاری پروژه‌های بین‌المللی جهت اجرا توسط متخصصین داخلی و نهایتاً ایجاد مرکز فنی (Technical Center) در ایران می‌باشد. 
بدون شک نیل به اهداف و چشم‌اندازهای مدنظر بدون همکاری متخصصین و پژوهشگران صنعتی و دانشگاهی داخل کشور میسر نخواهد بود. از این رو از تمامی متخصصین و محققین صنایع و دانشگاه‌های داخلی با توانمندی‌های مرتبط دعوت به عمل می‌آید تا در صورت تمایل به همکاری در شبکه بین المللی طراحی و توسعه محصولات و فناوری های جدید شرکت AVL با ما تماس حاصل فرمایند.