Workshops and Test Centers Equipment

Modular solutions are added value for workshops

Test systems and diagnostic tools of highest quality

Committed to the entire lifetime of a vehicle

Control Unit Diagnostics

Automotive Measurement

High-Voltage Instrumentation

AU & Official Emission Measurement

EOBD For Reading Out
The Auxiliary Variables

Exhaust Emission Analysis

Information System

Workshops and Test Centers Equipment

Diagnostic

Emission Analyzer

Speed Measurement

Engine & Component

تجهیزات مراکز معاینه فنی و تعمیرگاهی

شرکت AVL DiTEST یکی از زیر‌مجموعه‌های گروه AVL می‌باشد و در دنیا بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه ساخت تجهیزات و سیستم‌های بسیار دقیق و کیفیت بالای آزمایشگاهی و دستگاه های عیب‌یاب و تجهیزات تست آلایندگی خودرو (دستگاه های سوخت سنج) مطرح می‌باشد. بکارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی، ساخت محصولات بسیار دقیق و با کیفیت از مشخصات اصلی تولیدات این شرکت می‌باشند. این ویژگی‌ها به همراه خدمات‌رسانی منحصر به فرد به مشتریان منجر به پیشتاز بودن این شرکت در بسیاری زمینه‌های تجاری در بازار گردیده است که می‌توان در این راستا به دستگاه‌های عیب‌یاب، تجهیزات تست ولتاژ بالای خودروهای هیبرید و تجهیزات تست آلایندگی خودرو برای مراکز معاینه فنی و تعمیرگاه‌ها اشاره کرد. حضور موفق محصولات AVL DiTEST در بیش از 50 کشور جهان نشان از توانمندی این شرکت در جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز آن‌ها دارد.
از شرکت‌های مهم جهان که از تجهیزات AVL DiTEST  به طور خاص و رسمی استفاده می‌کنند می‌توان به MERCEDES BENZ، BMW، AUDI، SEAT، SKODA، VW، BUGATTI، BENTLY، LAMBORGHINI، KTM، MAN، IVECO، HONDA، TUV، DEKRA، BOSCH اشاره کرد. 
از جمله آخرین دستگاه هایی که این شرکت به بازار ارایه کرده و مورد توجه کارخانجات مطرح اتومبیل سازی قرار گرفته می توان به دستگاه MDS 650 اشاره کرد که تمامی امکانات مورد نیاز از اندازه گیری گاز و دود خروجی اگزوز خودرو تا عیب یابی و دیاگ خودرو تا اسکوپ و …. را دارا می باشد و کاملترین دستگاه در نوع خود می باشد و از این لحاظ در بازار بی همتا می باشد. 
دستگاه دیاگ MDS 188 این شرکت نیز در زمینه عیب یابی خودرو با توجه به داشتن صفحه بزرگ لمسی ۱۳.۳ اینچی و ضد آب و ضد ضربه بودن دستگاه و سرعت بالای عیب یابی هم اکنون توجه بسیاری را در بازار معطوف خود نموده است. 
از جدیدترین تکنولوژی های این شرکت می توان از اینترفیس VCI 1000 نام برد که با داشتن تنها ۱۲ سانتیمتر طول کوچکترین اینترفیس خودرو در جهان می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده کلیه محصولات این شرکت به سایت AVL DITEST مراجعه فرمایید.


 

دستگاه عیب یاب خودروهای خارجی شرکت توسعه فناوری پارس رایزن - نمایندگی انحصاری گروه AVL در ایران

دستگاه دیاگ خودرو

 

آنالایزر گاز خروجی خودروهای بنزینی و دیزلی شرکت توسعه فناوری پارس رایزن

آنالایزر گاز خروجی خودرو

 

دستگاه شارژ گاز کولر خودروهای خارجی

عیب یاب و شارژ کولر خودرو

 

اسیلوسکوپ خودرو ۲ و ۴ کاناله AVL Ditest

اسیلوسکوپ خودرو ۲ و ۴ کاناله


 مشتریان محصولات ‌AVL DITEST